HAKKIMDA

YUSUF YÜKSEL

ARAŞTIRMACI.

  Bu blog ekonomi üzerine paylaşımlar yapmak için açılmıştır.

01yusufyuksel@gmail.com adresinden her tür istek, tavsiye ve önerinizi bana ulaştırabilirsiniz.

Twitter iletişim Yusuf Yuksel


27 yorum:

 1. Yusuf bey uzun süreden beridir takipçinizim makalelerinizden çok şeyler öğrendim , allah sizden razı olsun paylaşımlarınızın devamını dilerim , iyi günler...

  YanıtlayınSil
 2. hoş geldiniz
  inceleme ve görüşleriniz paylaşmanız dileğiyle

  YanıtlayınSil
 3. kredi notupaylaşımı faydalı oldu teşekkür ederim.

  YanıtlayınSil
 4. yusuf bey söylemeliyim ki blogunuz'da yazdığınız yazıların çoğunu ilgiyle okudum/okuyorum. ekonomi ve politikadan bahseden bazı kaynakları da takip ediyorum.

  internetten edindiğim bu eğitimi örgün eğitimime de uygulamayı düşündüm (yaş 17) ancak karşımda ''ekonomi'', ''siyaset bilimi'' veya da ''uluslararası ilişkiler'' gibi bölümlerden mezun olup işsiz kalmak gibi bir riskte var.
  sizce bu risk göz ardı edilebilir mi?
  bu tür bir bölüm okumak hem kariyer hem kişisel gelişim bakımından işe yarar mı?

  YanıtlayınSil
  Yanıtlar
  1. Tavsiye vermek haddime mi emin değilim ama ekonomi vb. alanlar size iş imkanı sağlamıyorsa bu konularda kendinizi bir meslek edinmek amacı dışında da geliştirebilirsiniz.

   Sil
 5. Yusuf bey dergimde 2020 de sanayicileri bekleyen zorluklara deginmek istiyorum, yazinizi okudum, siradan bir vatandasin anliyacagi guzel bir yazi olmus.tum riskleri dusunurseniz 2020 de Turkiyeyi ve ozellikle sanayicileri ne bekliyor desem 2 sayfada bana özetleme şansiniz varmi dergime koymak isterim. murat@airworldturkiye.com.tr, murat@kalara.com.tr

  YanıtlayınSil
  Yanıtlar
  1. Selamlar Murat Bey,

   Teveccühünüz için çok sağolun ama yazı yazmak için zihinsel olarak uzun zamana ihtiyacım var; açıkçası kafamda taslak olarak hazır çok sayıda makaleyi halen yazamadım, ekstraya gücüm yeteceğini sanmıyorum.

   Saygılar.

   Sil
 6. merhaba,
  blog takibi için email aboneliği ekler misiniz rica etsem

  YanıtlayınSil
  Yanıtlar
  1. Selamlar. Hali hazırda ekli.

   Sil
  2. nereden abone olanacağını bulamadım hala :(

   Sil
  3. Benle Twitter'dan iletişime geçebilir misiniz?

   Sil
 7. merhaba,
  Blogunuz gerçekten güzel bilgiler içeriyor. Teşekkürler aynı zamanda twitterda da takibe aldım hesabınızı

  YanıtlayınSil
 8. Yusuf Bey merhaba,
  Hakkımda bölümünde hakkınızda çok az bilgi var. Özgeçmişinize yer verebilir misiniz?

  YanıtlayınSil
 9. Yusuf Bey merhaba,
  Bloğunuzu ilgi ile takip ediyorum, bilgi ve görüşlerinizi anlaşılır bir dilde bizimle paylaştığınız için ayrıca teşekkür ederim. Müsaitliğinizde yatırım fonlarına yatırım yaparken nelere dikkat edilmeli, fon dağılımı nasıl tapılmalı gibi konulara da değinirseniz çok sevinirim. İyi çalışmalar

  YanıtlayınSil
  Yanıtlar
  1. Teşekkürler Murat Bey. Yazmak istediğim konular illa ki eninde sonunda yazacağım ve yazmak istediğim konuna fakat yakın zaman için söz veremem.(Zaman sıkıntısı)

   Sil
 10. Merhaba. Bu sayfaya yazdıklarınıza daha fazla itibar edilmenizi sağlayacak birkaç bilgi daha ekleyebilirsiniz. okuduğunuz okul, çalıştığınız şirket ve işler,çıkardığınız makale, tez vs. gibi..

  YanıtlayınSil
  Yanıtlar
  1. Selamlar. Geniş bir zamanda düzenleme yapacağım.

   Sil
 11. Birkaç yazinizi okudum, kolay anlaşilir ve güçlü yazinizla ilginç konulara deginmişsiniz. Ufkumuzu genişlettiginiz için teşekkürler, iyi çalişmalar.

  YanıtlayınSil
 12. Yusuf Bey merhaba, ben DW Türkçe'den Aram Ekin Duran.. Email adresinize bir mesaj attım. Bana geri dönebilirseniz çok sevinirim. Selamlar.

  YanıtlayınSil
 13. Hocam Merhaba, mesleğimle ilgili değil ama ekonomiye ilgiliyim, ft, economist gibi gazeteleri kaçırmadan okumaya çalışıyorum. Yazdıklarınız orada okuduklarımın özeti gibi. Bazen şaşırıyorum. Türkiyedeki habercilik standartlarına göre yazdıklarınız yüksek bilgi içeriyor. Clickbait dedikleri tıklama almaya yönelik içerik değil. Yatırım tavsiyelerinden de vicdani olarak ısrarla kaçınmanız da bunu açık olarak gösteriyor zaten. Kim olduğunuzu merak ediyorum.
  Saygılarımla.

  YanıtlayınSil
  Yanıtlar
  1. Selamlar. Öncelikle beğendiğiniz için teşekkür ederim, geniş bir zamanda burayı düzenleyeceğim.

   Sil