Uyarı Ve Sorumluluk Reddi Beyanı

 Bu blogtaki yazılar ve yazara ait yorumlar yazarın görüşlerini yansıtmakta, kişi ya da kurumların yatırım kararlarını etkilemeyi ya da yönlendirmeyi amaçlamamaktadır. 


Yatırım danışmanlığı hizmeti; aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır
Blog, yatırım danışmanlığı niteliği ve amacı taşımamaktadır. Bu blogtaki yazı ve yorumları dikkate alarak yatırım kararı verenler tamamen kendi kararlarıyla risk almış sayılırlar. Burada yer alan bilgiler, tamamen yoruma dayalıdır ve asla kesinlik ifade etmez. Buradaki yorumlardan yola çıkarak yatırım yapan kişilerin kararlar ve ticari amaçlı işlemlerden doğabilecek zararlardan yazar hiçbir şekilde sorumluluk kabul etmemektedir. Burada yer alan görüş ve düşüncelerin hiçbir bağlayıcılığı yoktur.

Bu blogda yer alan yazılar ilgili yazıya link verilmeden ve yazar adı belirtilmeden kullanılamaz.

-Bu blogda yer verilecek soru ve yorumlar hakaret, aşağılama, küfür, içermemelidir, böyle bir durumun gerçekleşmesi durumunda müdahale edilecektir, yorumcular kendi yorumlarından mesuldürler.

Sorumluluk Reddi beyanı

Tüm veriler ve bilgiler, yalnızca kişisel bilgilendirme amacıyla "olduğu gibi" sağlanmıştır ve alım satım amaçlı veya yatırım, vergi, yasal, muhasebe veya diğer konularda tavsiye niteliğinde değildir. Lütfen her türlü alım satım işleminden önce fiyatları doğrulamak için acentenize veya mali temsilcinize danışın. Bu site bir yatırım danışmanı değildir; veri ve bilgilerin hiçbiri, bir menkul kıymetin ya da finansal ürünün satın alınmasına, satılmasına veya tutulmasına yönelik blogger tarafından yapılan bir öneri değildir ve site sahibi herhangi bir yatırımın tavsiye edilebilirliği veya uygunluğu konusunda herhangi bir taahhütte bulunmaz.

Veriler açık kaynaklardaki verilerdi, site hiçbir veriyi doğrulamaz ve bunu yapma yükümlülüğünü reddeder.

 Site sahibi;herhangi bir verinin doğru, yeterli veya eksiksiz olduğunu açık şekilde reddeder ve bu tür verilerdeki hatalardan, eksikliklerden veya diğer kusurlardan, gecikmelerden, kesintilerden veya bunlara dayanarak yapılan hiçbir işlemden sorumlu tutulamaz.  Burada sunulan verileri kullanmanız nedeniyle oluşabilecek herhangi bir zarardan site sahibi sorumlu tutulamaz. 

Burada bulunan hiçbir veri veya bilgi ile ilgili olarak önceden yazılı izin almadan kopyalama, değiştirme, yeniden biçimlendirme, indirme, depolama, yeniden oluşturma, yeniden işleme, iletme veya yeniden dağıtma işlemi yapmayacağınızı ve bu veri veya bilgileri ticari bir kurumda kullanmayacağınızı kabul edersiniz.

Site sahibi, sunulan verilerin ve bilgilerin münhasır mülkiyet haklarına sahiptir.

 Sitedeki reklamların sorumluluğu tümüyle reklamın kaynağı olan tarafa aittir. Site sahibi hiçbir reklamı ya da reklamlarda teklif edilen ürün veya hizmetleri onaylamaz ya da bu konuda sorumluluk üstlenmez.2 yorum:

  1. Yusuf bey merhaba,yazınızı güncelleştirip sanayicileri bekleyen zorlukları, Türkiye/amerika,iran/amerika ve çin /amerika açısından bizleri bekleyen ekonomik sorunlar, yaptirim karari sonrasi Türkiyenin ihracatçılarını bekleyen sorunları kaleme alıp acilen tarafıma gönderebilirseniz salı günü basıma girecek dergimizde yayınlayalım. Dergimiz 3 ayda 1 çıkmakta ve sanayiciler başta olmak üzere kamu kurumlarinda üst düzey kişilere ücretsiz gönderilmektedir. murat@airworldturkiye.com.tr yada murat@kalara.com.tr, adreslerine iletebilirsiniz.gsm numaranızı yazarsanız iletişime geçeyim sizinle

    YanıtlayınSil
    Yanıtlar
    1. Selamlar. Twitter'dan benimle iletişime geçebilirsiniz.

      Sil