UYARI

-Bu blogtaki yazılar ve yazara ait yorumlar yazarın görüşlerini yansıtmakta, kişi ya da kurumların yatırım kararlarını etkilemeyi ya da yönlendirmeyi amaçlamamaktadır. Blog, yatırım danışmanlığı niteliği ve amacı taşımamaktadır. Bu blogtaki yazı ve yorumları dikkate alarak yatırım kararı verenler tamamen kendi kararlarıyla risk almış sayılırlar. 

Bu blogda yer alan yazılar ilgili yazıya link verilmeden ve yazar adı belirtilmeden kullanılamaz.

-Bu blogda yer verilecek soru ve yorumlar hakaret, aşağılama, küfür, içermemelidir, böyle bir durumun gerçekleşmesi durumunda müdahale edilecektir, yorumcular kendi yorumlarından mesuldürler.

2 yorum:

  1. Yusuf bey merhaba,yazınızı güncelleştirip sanayicileri bekleyen zorlukları, Türkiye/amerika,iran/amerika ve çin /amerika açısından bizleri bekleyen ekonomik sorunlar, yaptirim karari sonrasi Türkiyenin ihracatçılarını bekleyen sorunları kaleme alıp acilen tarafıma gönderebilirseniz salı günü basıma girecek dergimizde yayınlayalım. Dergimiz 3 ayda 1 çıkmakta ve sanayiciler başta olmak üzere kamu kurumlarinda üst düzey kişilere ücretsiz gönderilmektedir. murat@airworldturkiye.com.tr yada murat@kalara.com.tr, adreslerine iletebilirsiniz.gsm numaranızı yazarsanız iletişime geçeyim sizinle

    YanıtlaSil
    Yanıtlar
    1. Selamlar. Twitter'dan benimle iletişime geçebilirsiniz.

      Sil