UYARI

-Bu blogtaki yazılar ve yazara ait yorumlar yazarın görüşlerini yansıtmakta, kişi ya da kurumların yatırım kararlarını etkilemeyi ya da yönlendirmeyi amaçlamamaktadır. 


Yatırım danışmanlığı hizmeti; aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır
Blog, yatırım danışmanlığı niteliği ve amacı taşımamaktadır. Bu blogtaki yazı ve yorumları dikkate alarak yatırım kararı verenler tamamen kendi kararlarıyla risk almış sayılırlar. Burada yer alan bilgiler, tamamen yoruma dayalıdır ve asla kesinlik ifade etmez. Burdaki yorumlardan yola çıkarak yatırım yapan kişilerin kararlar ve ticari amaçlı işlemlerden doğabilecek zararlardan yazar hiçbir şekilde sorumluluk kabul etmemektedir. Burada yer alan görüş ve düşüncelerin hiçbir bağlayıcılığı yoktur.

Bu blogda yer alan yazılar ilgili yazıya link verilmeden ve yazar adı belirtilmeden kullanılamaz.

-Bu blogda yer verilecek soru ve yorumlar hakaret, aşağılama, küfür, içermemelidir, böyle bir durumun gerçekleşmesi durumunda müdahale edilecektir, yorumcular kendi yorumlarından mesuldürler.


2 yorum:

  1. Yusuf bey merhaba,yazınızı güncelleştirip sanayicileri bekleyen zorlukları, Türkiye/amerika,iran/amerika ve çin /amerika açısından bizleri bekleyen ekonomik sorunlar, yaptirim karari sonrasi Türkiyenin ihracatçılarını bekleyen sorunları kaleme alıp acilen tarafıma gönderebilirseniz salı günü basıma girecek dergimizde yayınlayalım. Dergimiz 3 ayda 1 çıkmakta ve sanayiciler başta olmak üzere kamu kurumlarinda üst düzey kişilere ücretsiz gönderilmektedir. murat@airworldturkiye.com.tr yada murat@kalara.com.tr, adreslerine iletebilirsiniz.gsm numaranızı yazarsanız iletişime geçeyim sizinle

    YanıtlayınSil
    Yanıtlar
    1. Selamlar. Twitter'dan benimle iletişime geçebilirsiniz.

      Sil